محبوب ترین قالب وردپرس برای فروش دوره های آموزشی

LMS ساخته شده قدرتمند در VUE.JS

ویژگی های برجسته برای دوره ها ، واحدها ، درس ها و آزمونهای بسیار قابل تنظیم است.

دوره ها را به راحتی مدیریت کنید

کاربر پسندی پنل مدیریت دوره که طراحی شده توسط پلاگین Masterstudy LMS

فروش آسان دوره های آنلاین

از انعطاف پذیری و تنوع گزینه های پرداخت برای مدیریت معاملات بصورت آنلاین لذت ببرید.

پشتیبانی 24 ساعته در چت تلگرام

بعد از خرید محصول شما میتوانید شناسه تلگرام را دریافت و با آن از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

MasterStudy بهترین انتخاب برای همه است!

یک قالب کاملاً بسته بندی شده وردپرس LMS برای همه کسانی که می خواهند دوره های آنلاین ، مربیگری و مراکز زبان ، سیستم عامل های آموزش الکترونیکی و ارائه دانش در سراسر جهان ایجاد کنند. این یک موضوع کامل است که به طور خاص برای نیازهای آموزشی طراحی شده است.

تحصیلات عالیه

فن آوری یادگیری درجه یک LMS را پیاده سازی کنید و گردش کار کاملی را در هر موسسه آموزشی ایجاد کنید.

مربیان فردی

مهارت ها و دانش را به صورت آنلاین به هزاران دانش آموز تحویل داده و یک محیط یادگیری مفید تولید کنید.

بستر آنلاین

یک بستر جهانی یادگیری آنلاین برای همه ایجاد کنید و یک تجربه استثنایی را فراهم کنید.

چرا MasterStudy را انتخاب کنید؟

Masterstudy به شما امکان می دهد دوره هایی را مرحله به مرحله ایجاد کنید. ما از محبوب ترین الگوهای وب سایت آموزشی تجربه کسب کردیم و یک دستورالعمل جهانی برای سیستم مدیریت ایده آل یادگیری تهیه کردیم. بسته کامل افزونه LMS و موضوع آموزش به شما امکان می دهد یک بستر عالی آموزش الکترونیکی بسازید.

ویژگی های اصلی

Masterstudy ویژگی های بسیار خوبی برای ایجاد دوره ها و دروس آنلاین فراهم می کند. قابلیت های شفاف و چابک تم آموزش آنلاین وردپرس باعث می شود شما مانند یک متخصص IT حرفه ای احساس شوید. ما یک تجربه استثنایی را برای شما تضمین می کنیم.

+13 نسخه های نمایشی با دو صفحه ساز

ما بهترین نسخه های نمایشی را با دو صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر آماده کردیم تا بتوانید یک وب سایت آموزشی کاربردی و زیبا ایجاد کنید. مستراستادی 13 الگوی منحصر به فرد برای انتخاب دارد. شما می توانید استاندارد و کلاسیک و همچنین نوترریک را پیدا کنید. یکی از آنها را امتحان کنید تا مطمئن شوید محصولی مشابه وجود ندارد.

دموهای فارسی و راستچین شده

نسخه های انگلیسی

نسخه های انگلیسی به زودی فارسی آن ها در دسترس خواهند بود.

ایجاد دوره

مگر از این آسان تر ممکن است؟! بدون نیاز به تایپ کردن یک خط کد. ساختن دوره های آموزشی آسان مانند آب خوردن است. سازنده فوق العاده راحت و شفاف ، پلاگین آهنگساز بصری و ابزارهای کشیدن و رها کردن عملکردی – همه چیز در دسترس برای سهولت در انجام آن می باشد.

قالب وردپرسی اموزشی با المنتور

اکنون با المنتور

قالب کاملاً با محبوب ترین صفحه ساز سازگار است. مطابقت سیستم MasterStudy و Elementor که با کشیدن و رها کردن آسان و ابزارهای پیشرفته ساخت وب سایت بدون دردسر و سریع در دسترس شما عزیزان قرار گرفته.

تنظیمات مدیریت دوره ها

به لطف LMS Backend UX شگفت انگیز ، قدرتمند و در عین حال ساده، دوره های جذاب ایجاد کنید. با ساختن آن کاربر گرا، کارآمد و ساده، ما می خواستیم حداکثر استفاده را از صفحه Backend ببرید. از نظر بصری جذاب است، سیستم یادگیری همچنین می تواند ساختار روشن و مختصری از صفحه مدیر را حفظ کند، بنابراین شما می توانید به طور غریزی از گزینه ها استفاده کنید.

ایجاد دوره

به یک نوع درس قانع نباشید. از گزینه های ارائه شده استفاده کنید. ما Masterstudy LMS را با رویکردی کاملاً مشخص در ذهن ایجاد کردیم. و نکته اصلی این متنوع ساختن آن بود. در نتیجه ، شما سه نوع درس برای کار دارید: فیلم ، اسلایدها و متن.

ایجاد کنفرانس های
ویدیویی زوم

از انعطاف پذیری ویژگی های قدرتمند کنفرانس وب زوم لذت ببرید و به لطف ادغام زوم مستقیماً از طریق MasterStudy LMS به دسترسی دسترسی پیدا کنید. مدارس و دانشگاه ها می توانند با اجازه دادن به فراگیران خود برای دسترسی به جلسات ویدئویی با کیفیت بالا از طریق دسک تاپ و موبایل ، برنامه های مجازی خود را ارتقا دهند. جلسات بزرگنمایی را مستقیماً از طریق LMS خود ایجاد و مدیریت کنید!

درسهای پخش زنده

موارد بیشتر هنوز در راه است! فکر می کنید کمبود ارتباط زنده و تعاملی وجود دارد؟ ما آن را در نظر گرفته و یک جریان مستقیم راه اندازی کرده ایم ، بنابراین می توانید سخنرانی های خود را به صورت بلادرنگ انجام دهید. با دانش آموزان ارتباط برقرار کنید ، دروس را پخش کنید ، به زبان آموزان اجازه دهید مطالب را دنبال کنند و بلافاصله از طریق بخش نظرات سوال کنند.

نمونه های مسابقه ای

تعداد زیادی گزینه برای ایجاد آزمونهای جالب. محدودیت های زمانی و نمره قبولی را تنظیم کنید ، از بین انواع سوالات از پیش تعیین شده انتخاب کنید.

6 نوع سال

از تخیل خود استفاده کنید و با انواع بازی کنید ، مسابقه هایی دشوار ، جذاب و جالب بسازید. این قابلیت انعطاف پذیر به شما امکان می دهد محتوایی ایجاد کنید که دیگر تکرار نشود.

تکالیف

دو نوع تکلیف به درس اضافه کنید: بارگذاری و مقاله. کار دانش آموز را بررسی کنید ، عملکرد او را درجه بندی کنید و یادداشت بگذارید. به آنها آزادی بیشتری بدهید تا از دانش خود مباهات کنند.

فرم دانشجویی

انجمن آنلاین خود را ایجاد کنید ، یک انجمن خاص که در آن دانش آموزان می توانند افکار و ایده ها را به اشتراک بگذارند ، ارتباط خود را افزایش دهند ، در مورد مطالعات کمک کنند ، چت خوبی داشته باشند یا از همتایان خود مشاوره بگیرند.

مدیریت دوره ها

کنترل کامل دوره ها را در دست بگیرید. در اینجا برخی از ویژگی های شما در واقع نیاز به استفاده از وجود دارد.

بزودی

دارای برنامه ساز اندروید و ios

برنامه MasterStudy برای LMS یک برنامه یادگیری تلفن همراه است که سریع شروع به یادگیری الکترونیکی می کند و به دانش آموزان اجازه می دهد دوره های خود را ادامه دهند. این برنامه بر اساس ایده حضور مکرر کاربران مدرن در سیستم عامل تلفن همراه بود.