برترین افزونه مدیریت دسترسی

افزونه مدیریت دسترسی کاربران وردپرس

افزونه User Role Editor نسخه Pro به شما این امکان را می دهد که که نقش ها و دسترسی های کاربران وب سایت خود را به راحتی ویرایش و مدیریت کنید.

امکانات شگفت انگیز

افزونه User Role Editor یکی از بهترین افزونه های مدیریت و محدودیت دسترسی کاربر در وردپرس است که به شما امکان می دهد قابلیت های استاندارد نقش کاربر در وردپرس را به سهولت با چند کلیک ساده تغییر دهید.

ویژگی قدرتمند

افزونه User Role Editor نسخه Pro به شما این امکان را می دهد که که نقش ها و دسترسی های کاربران وب سایت خود را به راحتی ویرایش و مدیریت کنید.

طراحی برای استفاده آسان

افزونه مدیریت دسترسی کاربران وردپرسی با طراحی ساده ای که در پیشخوان شما دارد به راحتی و بدون نیاز به آموزشی میتوانید به سادگی از آن استفاده کنید.

پشتیبانی نامحدود

پشتیبانی نامحدود؟ بله درست شنیدید تیم اوج طراحی آماده است تا برای شما خریداران عزیز به صورت 24 ساعته خدمات و پشتیبانی عالی ارائه دهد.

امکانات ویژه افزونه ما

افزونه با این که حجم زیر 1 مگابایت دارد ولی امکانات زیاد آن شما را شگفت زده می کند.

تصاویر محصول

این افزونه با ظاهری ساده تمامی تنظیمات را با زبان فارسی برای شما قرار داده تا به بهترین شکل از این افزونه استفاده کنید.

نظرات خریداران

ما تعدادی از نظرات مشتریان این افزونه را که در مخزن وردپرس اقدام به دانلود افزونه کردند را برای شما جمع آوری و ترجمه کردیم.

از پلاگین خود بسیار سپاسگزارم من برای تهیه Caldera Forms مشکل داشتم که به Editor بپردازم و این افزونه برای رفع اشکال خوب انجام شد.

الیزابت سوفیا خریدار

کمی تلاش کنید و از این طریق منوهای پیمایش را که فقط برای بازدیدکنندگان نشان داده می شود و فقط برای افرادی که به سیستم وارد شده اند نشان دهید و فقط برای کسانی که نقش خاصی دارند و غیره همراهی کنید. فقط به مشترک محدود نشوید. نقش های نویسنده ، مشارکت کننده و غیره ... نقش های معنی دارتری را ایجاد می کنند.

آملیا میا توسعه دهنده

این واقعا ایده عال است و با اجرای کامل است. عاشقشم!

چارلی کوپر خریدار

کار بسیار خوبی من به دنبال پلاگین برای پنهان کردن و کنترل موارد مختلف در کاربر و مدیر تجارت Woo بودم. من یک توسعه دهنده وب هستم. من می خواهم برخی موارد را در داشبورد از مدیر پنهان کنم. کار فوق العاده برای کنترل کاربرهای مختلف برای موارد مختلف در وردپرس و سایت تجارت الکترونیکی woo. خیلی ممنونم.

گرافیک ها توسعه دهنده

بازنگری مجدد: من اشکالی که در زیر ذکر شد را با کمک کمی از توسعه دهنده پلاگین حل کردم. من روی superadmin تنظیم شده ام و مدیر تنها نقشی است که می تواند زبانه های پلاگین را مشاهده کند. من نقش خود را به مدیر تغییر دادم ، و می توانم دوباره از افزونه استفاده کنم. پلاگین عالی من فقط باید آن را به 4 ستاره بدهم زیرا عناصر UX افزونه گیج کننده است ، اما این کار را انجام می دهد. متشکرم!

آنیتا بیکاهام خریدار
  0 +

  مشتریان راضی از افزونه

  0 +

  پیشتیبانی های موفق

  0 +

  تعداد نصب در مخزن وردپرس

  0 +

  مشتریان راضی از پشتیبانی اوج طراحی

  سوالات متداول

  بیشترین سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید فراهم کردیم تا بتوانید از آن ها جهت انتخاب محصول استفاده کنید.

  با یک بار خرید از راست چین از آپدیت ها و پشتیبانی 24 ساعته بهره مند شوید.

  اگر به جز شما فرد دیگری برای مثال نویسنده یا ادمین دیگری برای مدیریت سایت خود دارید یا اینکه می خواهید کاربران عادی خودتان دسترسی دیگری به جز دسترسی عادی وردپرس داشته باشند این افزونه دقیقا همان چیزی هست که به دنبال آن بودید

  اصلا! چرا که تمامی بخش های افزونه را فارسی سازی کردیم و علاوه بر آن می توانید به آموزش های آنلاین زبان اصلی افزونه دسترسی داشته باشید

  هم اکنون دانلود کنید

  همین الان از سایت راست چین خریداری کنید تا از آپدیت ها و پشتیبانی های 24 ساعته بهره مند شوید.