فروشگاه WooCommerce خود را برای سرعت و تبدیل با Shoptimizer بهینه کنید

Shoptimizer یک قالب WooCommerce است که دارای تعداد زیادی ویژگی است که همه آنها برای کمک به شما در تبدیل کاربران بیشتر به مشتری طراحی شده اند.

ما در هر مرحله هستیم

با بیش از 10 هزار مشتری در ThemeForest ، ما نویسندگان WooCommerce باتجربه و دارای امتیاز 5 ستاره عالی برای پشتیبانی هستیم. ما پاسخ سریع و مستندات دقیق را در هر نوبت تضمین می کنیم.

شما کنترل دارید

داده های خود را با WooCommerce مالک و کنترل کنید. بعلاوه ، با بیش از 5000 برنامه افزودنی ، روشهای مختلفی برای افزودن قابلیتهای اضافی به فروشگاه شما وجود دارد. در مورد تغییرات محدودیتی وجود ندارد.

چرا Shoptimizer؟

ما Shoptimizer را بر اساس تحقیقات و بهترین روش ها ساخته ایم ، که Baymard که بهترین سایت های تجارت الکترونیکی را در وب تجزیه و تحلیل کرده است ، تحت پوشش Baymard قرار گرفته است. سرعت ، طراحی و تبدیل ها مهم هستند.

شش دلیل که چرا Shoptimizer بهینه ترین قالب WooCommerce است

1) سریع ترین قالب فروشگاهی

سرعت ضروری است – تأخیر حتی در چند میلی ثانیه برابر با سفارش از دست رفته است. ما Shoptimizer را در برابر محبوب ترین قالب هایWooCommerce در صنعت محک زده ایم.

سریعتر از رقیبانت باش

ما Shoptimizer را در برابر پنج قالب برجسته WooCommerce محک زده ایم. ببینید چطور از نظر عملکرد، سرعت و قدرت بهتر از بغیه هست.

رتبه بندی بهتر سئو

کد نویسی تمیز و کم حجم و سرعت فوق العاده این قالب باعث شده تا بسیار سریع تر از بغیه وب سایت هادر نتایج گوگل بالا بیایید.

برای تبدیل

تحقیقات نشان داده است که حتی یک ثانیه تأخیر برابر است با 7٪ کاهش در تبدیل ها. این پول واقعی برای مشاغل آنلاین است – سرعت به یک عامل حیاتی تبدیل شده است.

'A' Speed Grade

100% Speed Grade

96% Speed Grade

91% Speed Grade